Na vlně ARCHIZOOM XI.

Týdenní podcast o architektuře

Partnerem dalšího dílu seriálu Na vlně ARCHIZOOM je firma Tétris, která se od roku 2003 věnuje komerčním interiérovým vestavbám pro korporátní klienty a je jedním z předních dodavatelů designu nejen v Česku, ale i ve světě. Jednou z předních realizací, které v Česku Tétris dělal, je například kancelářský fit-out pro společnost Wargaming.net. Brzy vám představíme osobnosti, které za touto firmou stojí. Co dále video podcast přináší?

Iniciativa Architekti Pro Bono

V posledních týdnech řešíme v celé republice neštěstí, jež způsobilo moravské tornádo. I proto jsme se vydali za prezidentem Komory a bývalým pražským primátorem Janem Kaslem, abychom se vyptali, jakým způsobem architekti pomáhají právě v této oblasti. Architekti Pro Bono je podnět českých architektů, kteří poskytují bezplatné či zlevněné architektonické poradenství a služby obětem katastrof nebo jinak znevýhodněným osobám, komunitám a organizacím. Klienti pomocí adresáře členských atelierů kontaktují přímo architekty, ať už telefonicky nebo přes jejich webové stránky. Sdělí jim podrobnosti o své situaci a požadovanou pomoc. Architekti Pro Bona následně posoudí jejich situaci a vysvětlí možnosti.

ArchitektiProBono.cz

Třetí díl seriálu Čeští výrobci

Firmu Benlemi založili bratři Michal a Petr Pompovi s cílem vyrábět český designový nábytek. Věnují se například dětským postelím, montessori prolézačkám nebo masivním dvoulůžkům.

Čeští výrobci: Benlemi

PR a marketing v architektuře

Již několik let pro vás připravujeme články a blogy o tom, jakým způsobem dělat PR a marketing v architektuře. Ať už jste začínající architekt, malé studio nebo velká architektonická kancelář, dříve nebo později se k tomu, jak svou práci prezentovat na veřejnosti, jak ji “prodat” klientům i do médií, dostanete. Tato práce je často podceňovaná. Proto ji chceme představit co největšímu množství lidí a vzájemně se v této činnosti podporovat. Založili jsme za tímto účelem skupinu Archizoom PR a marketing v architektuře. Najdete ji na Facebooku a LinkedIn. Přidejte se.

Ročenka českého facility managementu

Připravujeme ročenku českého facility managementu ve spolupráci s českou pobočkou asociace IFMA. Najdete v ní velmi specifické informace týkající se budov a jejich správy. Kdybyste měli pocit, že v této publikaci nemáte chybět, ozvěte se nám. Vycházet bude v listopadu letošního roku a najdete v ní například souhrnná data o českém trhu facility managementu, expertní pohled na segmenty trhu od specialistů z IFMA, analýzy post-covidového vývoje ve všech oblastech průmyslu, retailu, logistiky i hospitality, případně kontakty na všechny důležité hráče na trhu.

Na vlně ARCHIZOOM z minulých týdnů:

Na vlně ARCHIZOOM

Na vlně ARCHIZOOM II.

Na vlně ARCHIZOOM III.

Na vlně ARCHIZOOM IV.

Na vlně ARCHIZOOM V.

Na vlně ARCHIZOOM VI.

Na vlně ARCHIZOOM VII.

Na vlně ARCHIZOOM VIII.

Na vlně ARCHIZOOM IX.

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU