Na vlně ARCHIZOOM

Týdenní podcast o architektuře

Už více než rok plujeme na vlnách ARCHIZOOM. Přesněji od prosince roku 2019, kdy jsme založili ARCHIZOOM. Nyní přichází Na vlně ARCHIZOOOM, pravidelný podcast věnovaný všemu, co byste neměli minout.

Naší ambicí před rokem a půl – a platí to doposud – bylo publikovat původní, dlouhý a zajímavý obsah o české architektuře. Psát články, ptát se zajímavých lidí, sdílet s architekty jejich názory a pohledy na současnou českou architekturu. A také zvát si před kameru architekty, diskutovat s nimi o tom, jak a co navrhují, proč a jak to mysleli… Náš videokanál na Youtube za sedm měsíců zaznamenal kolem 200 000 shlédnutí. To nás samozřejmě velmi těší a taky je tato sledovanost pro nás velkým impulsem pokračovat dál.

Na vlně ARCHIZOOM

Od prvního květnového pondělí spouštíme vlastní podcast: Na vlně ARCHIZOOM. Každý týden tento pořad připravujeme v našem studiu a vysíláme na Youtube, Spotify a Apple Podcasts. Také nás najdete na našich sociálních sítích: Facebooku, Instagramu a LinkedIn.

Editorem a moderátorem je Tadeáš Fořt, který s ostatními kolegy z týmu ARCHIZOOM připravuje a publikuje výběr toho nejlepšího (a z našeho pohledu nejzajímavějšího) v české architektuře. Jaký obsah v pořadu Na vlně ARCHIZOOM najdete? Tak v prvé řadě články, které jsme publikovali na ARCHIZOOM v daném týdnu.

Zatím jste na našem kanálu mohli sledovat seriály o kancelářích, bydlení nebo jsme se ptali českých architektů a architektek, jak vnímají současnou situaci na trhu. S kamerou a mikrofonem jsme projeli spoustu zajímavých míst, potkali stovky lidí a výsledek znáte.

Studio ARCHIZOOM

Naše studio kousek od Pražského hradu, v krásném domě z 19. století jsme stavěli tak, abychom mohli o architektuře a designu vysílat z vlastních prostor. Umíme tady v profesionální kvalitě natočit podcast, video, rozhovor a ten pak správným způsobem poslat do světa: nejen čtenářům ARCHIZOOM, kterých je několik desítek tisíc, ale i velké skupině dalších návštěvníků internetu, kteří hledají informace a ověřené zdroje o současné české architektuře.

Sledujte Na vlně Archizoom na:

Youtube
Spotify
Apple Podcasts
Facebook
Instagram
LinkedIn

Jsme tým, který pro vás připravuje obsah a kampaně ARCHIZOOM. S radostí a znalostmi. Chcete se přidat? Napište do redakce. Chcete na ARCHIZOOM prezentovat svou službu, značku nebo produkt? Napište nebo volejte Radkovi. Jste architekt a chcete publikovat svou práci? Kontaktujte Lan.


Další z produkce videí a podcastů ARCHIZOOM:

Kanceláře podle YUAR

Pracujte venku. Žijte venku.

Česká architektura uprostřed pandemie

České architektky

Jan Schindler a Ludvík Seko / Schindler Seko Architekti

Nový OOOOX podcast o architektuře

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU