Na vlně ARCHIZOOM IV.

Týdenní podcast o architektuře

Čtvrtý díl video podcastové série Na vlně ARCHIZOOM vám představí nový díl projektu Čeští výrobci nebo dva stylové kancelářské interiéry: kanceláře společnosti Cisco od Ateliéru Kunc architects a kanceláře firmy Melowntech od studia AEIOU s výhledem na Vltavu.

Kanceláře Cisco od Ateliéru Kunc architects

Kanceláře firmy Melowntech od studia AEIOU

Čeští výrobci

Moderátor Jan Makalouš v prvním díle projektu Čeští výrobci nezůstává jen u produktů firmy TON. Postupně se v rozhovoru s Annou Handlovou, marketingovou ředitelkou společnosti, dostávají k tomu jaká je personální struktura firmy, kdo byl před sto šedesáti lety u jejího zrodu nebo jaké historické okamžiky firmu formovaly. V dalším díle Honzův tým navštíví českou výrobní firmu KOMA Modular a výrobce nábytku, firmu Benlemi.

Více na:

Čeští výrobci: TON

Erik Štefanovič – testovací polygon BMW

Radek Váňa vyzpovídal jednatele DELTY, Erika Štefanoviče. Bavili se například o modelu BIM 5D, ve kterém vzniká projekt testovacího polygonu u Sokolova. Jde o 3D model, který zároveň automaticky sleduje další klíčová kritéria – čas a peníze – a při změně jakéhokoli vstupního parametru projektu je přepočítává. 

Rozhovor: Erik Štefanovič

Arterior

Další novou sérií, kterou na Archizoom uvedeme, je seriál rozhovorů nazvaný Arterior. Jeho moderátorem bude Petr Hájek, zakladatel a majitel The Chemistry Gallery, který vás zve na nejnovější výstavu Hard Work spojující tvorbu Adély Janské a Martina Skalického.

Na vlně ARCHIZOOM z minulých týdnů:

Na vlně ARCHIZOOM

Na vlně ARCHIZOOM II.

Na vlně ARCHIZOOM III.

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU