Stoprocentní belgické doplňky

Představujeme značku Tense

Partnerský článekMonobrand

Pod značkou Tense se v Belgii navrhují a vyrábí elegantní spínače, OLED spínače, pokojové ovladače, detektory pohybu nebo zásuvky pro moderní stavební projekty. Joen Adriaen, obchodní ředitel této firmy, přijal pozvání a bude hostem dalšího workshopu Monobrand & Friends.

Belgická ruční výroba

Belgický výrobce má více než dvacet let zkušeností s domácí automatizací, výrobou elektroniky a osvětlení. Dlouholetou znalost oboru i trhu neustále rozvíjí a své výrobky zlepšuje a inovuje. Při hledání nových postupů však neopomíná na tradici a usiluje o dosažení  dokonalosti.

Každý spínač, ovladač nebo čidlo navrhují designéři v Belgii, kde za použití nejlepších technologií a nejnovějších materiálů probíhá také jejich výroba. Díky tomu, že vše vzniká na jednom místě, dokáže výrobce kontrolovat kvalitu každého produktu a zaručit se za ni.

Design navržený s vášní

Vypínače Tense se stávají dekorativními prvky interiéru: vnášejí do něj přírodu, a to prostřednictvím materiálů jako je mramor, dub nebo tropické dřevo wenge. Jen ty nejkvalitnější suroviny jsou pečlivě vybírány a poté sladěny do každého stylu. Se svým okolím umí vypínače zcela splynout, nebo naopak vyniknout a korunovat daný prostor charakteristickým vzhledem s rovnými hranami a křížem.

Špičkové produkty mají nejen stylový design, ale jsou spolehlivé, kompatibilní se systémy KNX a snadno se ovládají. Firma, která je držitelem certifikátu ISO 9001, se vždy snaží být o krok napřed před konkurencí a překonávat očekávání svých zákazníků. Důkazem je několik ocenění za design, jež značka Tense získala.

V průběhu let se firma stala globálním hráčem, který nyní dodává designová řešení do více než padesáti zemí světa. Výrobce si zakládá na inovativním výzkumu a vývoji, bezkonkurenčních službách, včasných dodávkách a profesionálním exportním zpracování.


Další články:

Nový dům u starého mlýna

Proměna Jurkovičovy teplárny

Na lávky se klade mnoho často protichůdných požadavků

Sedmdesát adeptů soutěží o Adapterra Awards 2022

JinJan: České prameny

Architekti kanceláří: Studio Reaktor

Druhý dech továrny ze sedmdesátek

Rodinná palírna z modřínu a betonu

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU