Workshopy Monobrand

Nejen o soudobém řemeslu

Krásné kliky. Jemné a precizní doplňky. Designové vypínače a další, často ručně vyrobené prvky do interiéru. Monobrand přichází na ARCHIZOOM a my s radostí představujeme dalšího partnera v naší mozaice špičkových dodavatelů.

Když jsme loni se poprvé potkali s Katrin Grund, zakladatelkou značky Monobrand, vznikl zajímavý rozhovor o detailech, designu a také o tom, co dnes v interiérovém designu znamená mít vybraný vkus. Katrin v Praze založila úspěšnou značku, kterou architekti milují. Představuje jim precizní výběr malých, často rodinných nebo manufakturních značek, nadčasovou kvalitu a špičkový design. Vypínače, světla, doplňky a další.

Nadčasový a krásný design z Monobrandu

Fandíme přírodním materiálům, jako je mosaz, dřevo, kůže, mramor, kov nebo beton. Mnoho výrobků z našeho portfolia se vyrábí ručně a z těch nejlepších materiálů,“ říká Katrin.

Jejím záměrem je najít, vybrat a zastupovat výrobce vysoce kvalitních produktů – takových, které vydrží mnoho let. Takových, které budete milovat. Nám se to stalo a společně se značkou Monobrand letos představíme více než desítku značek z celého světa.

Unikátní workshopy

Pozor, nebude to jen článek a fotky stažené z webu, ale máme pro vás pozvání na unikátní přednášky, workshopy a dlouhá setkání, kde budete mít možnost se osobně potkat se zakladateli, majiteli, designéry různých manufaktur anebo i větších továren. Jsou doslova z celého světa, přijedou k nám do Prahy a my budeme u toho. A vy – pokud budete chtít – tak s námi můžete vyzpovídat zajímavé osobnosti světové výrobní a designérské extra-ligy.

Monobrand chystá každý měsíc ve svém showroomu workshop a velmi osobní prezentaci: od kování, přes kliky, vypínače, úchytky nebo svítidla. Pro interiérové designéry a architekty je to – podle nás – ráj na zemi. Pro ostatní možná trochu nuda, protože „co si chcete celý večer povídat o klice?!“. Rozhodnutí je na vás. Každopádně Monobrand a ARCHIZOOM udělají vše pro to, abyste 90-120 minut (tolik to bude u nás trvat) prožili pokud možno smysluplně.

Řemeslo, láska & materiály

Připravte se na dokonalé řemeslo. Na popis technologických postupů, zkušenosti z praxe po celém světě a ukázky realizovaných projektů v Evropě, Asii i na Dálném východě. Na zkušenosti lidí, kteří milují kvalitní design, vyrábějí ho a prodávají. Dělají to s úspěchem, radostí a velkým osobním nasazením, které budou v pražském showroomu Monobrand sdílet i s vámi. Pokud se přihlásíte.

My na ARCHIZOOM kvalitní design a řemeslo propagujeme od úplného začátku, takže naše spolupráce s Monobrandem a workshopy budeme pečlivě sledovat. Budeme vám přinášet rozhovory s řečníky, ať už to budou architekti, designéři nebo přímo majitelé a zakladatelé značek. Itálie, Dánsko, Belgie, Německo… odtud k nám přijedou naši hosté a vy můžete být u toho*.

Startujeme ve čtvrtek 24. února s výrobcem dveří ADL Italy:

Hosté workshopů Monobrand

ADL Italy – Čtvrtek 24. února 2022

[one_half]

Berker – Čtvrtek 31. března 2022

[/one_half][one_half_last]

Buster + Punch – Čtvrtek 14. dubna 2022

[/one_half_last]

[one_half]

Tense Belgium – Čtvrtek 28. dubna 2022

[/one_half][one_half_last]

Nichba Denmark – Čtvrtek 26. května 2022

[/one_half_last]

[one_half]

Darmes Canada – Čtvrtek – 30. června 2022

[/one_half][one_half_last]

Quincalux Belgium  – Čtvrtek 29. září 2022

[/one_half_last]

[one_half]

Midgard Germany – Čtvrtek 27. října 2022

[/one_half][one_half_last]

Decastelli Italy – Čtvrtek 24. listopadu 2022

[/one_half_last]

*Ke vstupu na akci musíte mít od nás potvrzenou registraci. Je zdarma, ale upozorňujeme na omezenou kapacitu showroomu Monobrand: na každou akci máme jen 30 vstupů pro 30 lidí. Při příchodu budeme chtít vidět vaše očkování nebo platný PCR test. Akce pak (vzhledem k tomu, že půjde o uzavřenou akci skupiny lidí) bude bez roušek. K dispozici budeme mít catering a samozřejmě všechny nápoje potřebné ke správné percepci soudobého designu.

Monobrand

Katrin Grund vždycky milovala architekturu, ale na přání rodičů vystudovala ekonomii. Architektura a design pro ni po dlouhá léta zůstaly koníčkem. Svou vášeň pro krásu a lásku k designu ale nakonec nechala zvítězit a otevřením obchodu s showroomem pod vlastní značkou Monobrand si plní svůj sen.

Základ portfolia Monobrand dnes tvoří především designové spínače, pečlivě vybraná dekorativní svítidla, jedinečné řady dveřních klik, nábytkového kování a prémiové domovní komunikační systémy. Katrin Grund do svého portfolia vybírá pouze výrobky nejvyšší kvality a se skvělým řemeslným zpracováním, a to jak zvučných značek, tak i výrobky od mladých talentovaných designérů. www.monobrand.cz


Další články:

Konverze hotelu Vltavan v Sedlčanech

Knihovna Petra Hájka

Strix Chomutov od Studia Reaktor

Chata pod Bukovou horou

Zdá se, že kvalita české architektury zvýšila svůj plošný standard

Centrála ČSOB v Hradci Králové

Kanceláře Ab InBev od studia Perspektiv

Žižkovský byt podle Barbory Léblové

Nové sídlo Českých přístavů od ADNS

Sdílet

Související články