Showroom Šajn se poprvé rozsvítil na Designbloku a září dál

Mikrokosmos italských svítidel

Šajn svítí hlavně pro architekty a designéry, ale tým značky umí poradit s osvětlením i široké veřejnosti. Ať už sníte o dokonale osvětleném interiéru či chcete rozzářit restauraci, bazén nebo tenisový kurt, je tady Šajn. Nabízí na 300 svítidel z portfolia evropského výrobce Linea Light. Každému je věnován speciální prostor. Rozsvícená svítidla v oddělených sektorech tvoří zářící mikrokosmos svítidel vyrobených v Itálii v čele se značkou Stilnovo.

Šajn & architekti

Hlavní tvář showroomu Šajn, světelný designér Filip Meinelt, spolupracuje s architekty a designéry. Setkává se s nimi mimo jiné při neformálních snídaních přímo v showroomu, kdy svým hostům představuje portfolio a služby, které Šajn poskytuje.

Filip studoval architekturu a urbanismus na ČVUT. Má zkušenosti v oboru světelného designu pro světově známé značky. Umí najít a připravit to nejlepší světelné řešení na míru a zajistit jeho realizaci. Oceňuje neotřelý design, nápaditost a originalitu.

Značka Šajn pod jeho vedením připravuje projekty od výběru odpovídajícího osvětlení pro konkrétní prostředí až do posledního detailu realizace. Rezidenční nebo komerční stavby, interiéry bytů nebo celých domů.

Chcete vyzkoušet, co to znamená, když se řekne Šajn? Kontaktujte světelný tým Šajn a splňte si své sny o dokonale osvětleném interiéru. www.sajn.cz


Další články:

Největším tématem pro Pražany zůstává doprava, začínají ale řešit i nedostupné bydlení

Současnost Winternitzovy vily

Byt v Haštalské

Pražské architektonické kulturní dědictví má unikátní význam

Ve Zlíně podporují mladý design

Chybí větší odvaha k nečekaným kombinacím

Konverze hotelu Vltavan v Sedlčanech

Knihovna Petra Hájka

Sdílet

Související články