Delta Light tvoří budoucnost osvětlení

Přijměte pozvánku do světa čistého potěšení ze světla

Partnerský článekDelta Light Czech

Belgický výrobce architektonického osvětlení, společnost Delta Light, představuje novou kolekci interiérových a exteriérových svítidel The Lighting Bible 14+ New Collection, která lákají poutavými detaily a minimalistickým pojetím. Nová kolekce je vystavena v rozšířeném showroomu v centrále společnosti v belgickém městě Moorsele (Wevelgem), které je inspirujícím místem a impozantní vizitkou pro návštěvníky z celého světa.

Delta Light se zároveň pyšní nově rozšířeným showroomem, kde představuje své poslední novinky v oblasti architektonického osvětlení pro kancelářské, gastronomické, obchodní a obytné interiéry i exteriéry. Jedinečný prostor odráží filozofii celé společnosti: je funkční, ale s trochou krásy a high-tech jednoduchosti navíc.

Belgické sídlo firmy navržené architektem Damiannem Vanhouttem ze studia Govaert & Vanhoutee hostí profesionály z celého světa a slouží jako centrum světla, inspirace a vzdělávání. Kromě prostorného showroomu zde sídlí i výrobní oddělení, nejmodernější logistické centrum, testovací a certifikační laboratoř a mezinárodní školící středisko The House of Light.

The Lighting Bible 14+ New Collection

Definicí nové kolekce architektonického osvětlení Mood je minimalistický vzhled a precizní zpracování, které z nich dělají opravdový skvost. Stejně jako vysoká kvalita výroby odrážející se ve všech výrobcích Delta Light, jež udává v posledních desetiletích směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení. Nová kolekce představuje krásu řemeslného umění i eleganci jednoduchých tvarů v jednom.

Rozptýlené světlo všude kolem

Kolekce SUPERLOOP je jasným příkladem, že svítidlo může být funkční, dekorativní a přitahující pozornost současně. Tuto širokou řadu svítidel nově doplňuje verze SUPERLOOP OVAL a řada SUPERLOOP SLIM, která dokáže rozptylovat světlo po celém obvodu vně i uvnitř. Tělem definujícího svítidla je hliníkový profil ve tvaru kruhu nebo oválu. Světelným zdrojem je speciálně navržený proudově řízený LEDflex pásek umožňující několik způsobů stmívání.

Jemná záře koule jako archetyp

Více než jen jemnou všeobjímající záři skrývá osvětlení OONO. Kombinuje se v něm elegantní vzhled s hřejivým efektem rozptýleného světla a spojuje robustní vzhled kovu s čistotou skla. Jde o výjimečné svítidlo, které sjednocuje exteriér a interiér, současně vytváří souhru přímých linií s dokonalými kruhovými tvary a slučuje černou a bílou barvu přidáním zlatého nádechu.

Design, který poutá pozornost

Osvětlení OCTAV zaujme na první pohled a je těžké z něj spustit oči. Čím déle se na něj člověk dívá, tím více designových prvků odhaluje. Ať už jde o hranatý design svítidla, který je v naprostém kontrastu s jeho zaoblenou spodní částí, nenápadně umístěný pant uvnitř těla svítidla nebo důmyslně skrytá optika.

Od jednoduchého svítidla k sofistikovanému osvětlení

Propracovaná řada svítidel BOXY pro přisazenou montáž na magnetické lišty, a to jak v krychlovém, tak válcovém tvaru. Na pohled se může zdát, že lišta prochází přímo skrze svítidlo, zatímco ve skutečnosti je tělo navrženo tak, aby dokonale přiléhalo k magnetické liště a splynulo s ní v jeden celek.

Svítidlo, které vám ukáže cestu

INLET je nástěnné svítidlo pro orientační osvětlení chodeb a schodišť. Varianta TRIMLESS XS vyzařuje úzký světelný paprsek, který na podlaze jednoduše vytvoří světelný efekt ve tvaru trojúhelníku. Svítidla jsou k dispozici v bílé, černé nebo zlaté barvě a hodí se do obytných prostor.

Kompaktní systém osvětlení, co jde s dobou

Zápustné svítidlo PLAT-OH! představuje flexibilní řešení osvětlení pro náročná prostředí. Nabízí dva různé úhly vyzařování, tři různé barvy povrchové úpravy a možnost volby mezi bezrámečkovým provedením a klasickým rámečkem. Svítidla vyžadují pouze 55 mm hloubky zapuštění, ale přesto lze PLAT-OH! naklápět až o 30°.

Pro exteriér jako stvořený

Nová řada venkovních svítidel SPIX je natolik variabilní, že je možné je využít v rámci celého exteriérového projektu. Osvětlí stromy, dokáže zdůraznit podobu architektury nebo zvýraznit cesty.

Chytrý a variabilní design podle vašich představ

CUPPA je vítaným doplňkem řady magnetických profilů, který rozšiřuje tuto kolekci o dekorativní závěsná svítidla. Na jediný modul lze přidat více různých stínidel, což uživateli poskytuje naprostou flexibilitu při navrhování podoby svítidla podle vlastních představ.

Více o nové kolekci naleznete na new.deltalight.com

Čtěte také:

Světelné LED tsunami

Další články:

Concéntrico je ukazatelem městských a společenských změn

V každém úspěšném podnikání je i kus štěstí

Čeští výrobci: LD Seating

Černé srdce mezonetu

Rare Places Bedekr

Třicet šest metrů pro čtyři

Monobrand & Friends: Tense

Kanceláře pro karlínské kravaťáky

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU