Preciznost bez limitů

Dveře MASTER jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design

Partnerský článekJAP FUTURE

Je jen na vás, jak náročné představy máte. Dveře Master od společnosti JAP FUTURE charakterizují individualismus, sebevědomí a preciznost. S těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s odborníky, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří MASTER. Pro každý interiér si jej stvoříte podle svého gusta.

Jak je možné, že každé dveře MASTER jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který můžete „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud máte ohledně materiálu na dveře MASTER svoje specifické přání a bude jen trochu reálné, výrobce vám jej splní.

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění a kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií, a proto výrobce doporučuje střízlivé kombinování.

Bourání limitů u dveří MASTER ještě není u konce. Na výběr je provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi AKTIVE, EFEKTA nebo DUAL.

Do dveří MASTER se zamilujete snadno. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. www.japcz.cz


Další články:

Transparentní obytná krajina

Kanceláře, které nespí

V Londýně bychom marně hledali centrální náměstí českých kvalit

Dvacet devět podob české architektury

Jedenáctka nejlepších kanceláří

Další rekonstrukce hotelu Hilton od IBA

Netradiční svět Kebinu

Interiér musí ladit jako orchestr

Brněnské Clubco

NAHORU