Papír, který se vás dotkne

Co nabízí nová kolekce young_block?

Partnerský článekyoung_block

Souhrou spousty faktorů dochází po celém světě k nedostatku papíru. Nyní cenná komodita však byla pro výrobce young_block vždy vzácným materiálem, prostředkem k vyjádření a prostorem pro vizualizaci myšlenek i nápadů. Česká firma z Litomyšle se už od počátku svého působení zabývá výrobou papírových produktů určených těm, kteří mají rádi papír a svůj blok nosí jako šperk či nezbytný doplněk.

Nejsem člověk, co by se vyžíval ve stereotypu

Značka young_block se vyznačuje především kvalitou papíru, který se při psaní perem nepropíjí, a vazbou, díky níž bloky drží otevřené. Minimalistickým design zároveň potěší každého estéta. Jemnou strukturu papíru doplňují obálky, z nichž některé jsou vyrobeny z omyvatelných materiálů. Právě udržitelný přístup je pro tohoto výrobce samozřejmostí, až na gumičku na tužku jsou totiž bloky kompletně recyklovatelné.

Kolekce 2022

Motto nové kolekce pro tento rok zní: „Umíme se vás dotknout.“ Tato věta reaguje na současnou potřebu offline světa jako protiváhu digitálního prostředí, v němž trávíme mnoho času. Dotek, osobní setkání, opravdový prožitek chtějí v young_block zprostředkovat právě svými bloky, diáři nebo fotoalby založenými na poctivé ruční výrobě a řemeslném i grafickém zpracování.

Hodnotné myšlenky, ke kterým se chceme vracet, jsou psané rukou a patří na kvalitní papír. Pro plánování, nové nápady nebo osobní vzkazy je papír tím nejlepším „parťákem“. Nová kolekce young_block je rozšířena také o komplimentky, vizitky, desky na dokumenty, trhací poznámkové bloky a další papírové doplňky na pracovní stůl.

Důvěrnost sdělení

Odstartovala nová éra luxusních kancelářských produktů young_block, které díky svému designu neruší, ale uklidňují a nechávají nás soustředit se na to podstatné – obsah. Nechte si vytvořit papírový doplněk na míru a vdechněte mu kousek sebe. Na vnitřních stranách bloku vám výrobce pomůže odvyprávět příběh, komplimentce vetkne vůni a vaši osobitost propíše také do dopisní sady.

Chcete, aby za každým sdělením stála vaše historie? Pro jednoho zadavatele výrobce vytvořil například celý produktový set s rodovým erbem. V doprovodu stylové složky na dokumenty s magnetickým zavíráním uděláte dojem na jakémkoli jednání. A z několika typů zpracování, materiálů a velikostí si pak vyberte vizitku, která vás odliší.

Vždy stylově a v obraze

Ke každému bloku od young_block dostanete plánovací kalendář, hry pro zkrácení dlouhé chvíle nebo návod, jak psát poznámky efektivně. Nechybí ani klasická tužka. Pro náhlá vnuknutí, ať už jste kdekoli, má výrobce v nabídce také blok ve formátu, který se vejde do kapsy nebo té nejmenší kabelky.

Kam zaznamenat nové nápady a zapsat si důležitou schůzku? Týdenní plánovač z jedné strany a poznámkový blok z druhé vám pomůže uspořádat si úkoly, termíny a poznámky. Na stole se budou vyjímat také designově čisté a vkusné sady post-itů a trhacích bločků nebo omyvatelné a odolné podtácky.

To, že je young_block spolehlivý partner, jsme se přesvědčili sami:

Nové zápisníky Idealab & ARCHIZOOM


Další články:

Dům u Tiché Orlice

Malé byty

Rezidence Kostelec

Kanceláře Parker Hannifin podle YUAR

Zachránit, upravit nebo zničit? – 1. část

Zachránit, upravit nebo zničit? – 2. část

Za teplem? Do sauny!

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU