Novodobé podlahy Pergo Sensation

Nový laminátový vynález se vzhledem skutečného dřeva

Partnerský článekPergo

Snadná instalace, dlouhá životnost a jednoduchá údržba, to je jen několik výhod laminátových podlah. Jedním z vynálezců a hlavních výrobců laminátových podlah nejen v České republice, ale také po celé Evropě, je firma Pergo. Laminátové řady Pergo Sensation jsou odolné vůči vodě nebo nárazu. Jejich další neocenitelnou předností je vzhled téměř k nerozeznání od dřevěných podlah.

Nejmodernější technologie

Firma Pergo spojuje designové řešení, kvalitní materiály a moderní technologické postupy. Díky svým dlouholetým zkušenostem a znalostem trhu nabízí ve svém portfoliu to nejlepší podlahové řešení. Laminátové podlahy řady Pergo Sensation jsou vybaveny povrchovou vrstvou AquaSafe, která zajišťuje voděodolnost podlah, a to i v drážkách.

Jedinečnou ochranu podlahám dodává také technologie TitanX, která podlahy zabezpečuje proti nárazu. Vysoce odolné podlahy mají silně stlačené hrany pro snadnou pokládku a dále se pyšní dlouhou životností, stejně tak jako antistatickým a antialergickým materiálem vhodným pro všechny uživatele.

Mimořádně realistické

Řada laminátových podlah Pergo Sensation je charakteristická především svým přírodním vzhledem. Za použití inovativní techniky grafického reliéfu se výrobci podařilo docílit zcela autentického vzhledu s reprodukovanými hlubokými drážkami dřeva. Tento realistický povrch dále umocňuje nová matná povrchová úprava.

Pergo Sensation tak vynikají jak svou odolností, tak strukturou skutečného dřeva a výjimečným vzhledem až v 66 unikátních dekorech. Podlahy se vyrábí v šesti řadách a sedmi formátech. Výrobce chce svým zákazníkům poskytnout ten nejvyšší komfort, proto je možné vzorky podlah bezplatně objednat a prozkoumat jejich vlastnosti.

Čtěte také:

Kam sahá historie značky Pergo?

Další články:

Emoce vyvolané kresbou dřeva

Defekt jako hodnota

Vera Hampl: Baví mě vymýšlet krásný a funkční design

Současné architektuře často chybí myšlenkový základ

České umění ve světě příliš nerezonuje

Concéntrico je ukazatelem městských a společenských změn

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU