Neomezená řešení dveří SAPELI

Unikátní koncept pro architekty a designéry

SAPELI, významný výrobce dveří, představil na Designbloku koncept SAPELI Unlimited. Magický les – to byla část showroomu, kde byly představeny výrobky ze dřeva i přístup společnosti k enviromentálním otázkám. SAPELI Unlimited je unikátní koncept pro architekty a designéry, kde architekt nebo interiérový designér najde řešení na míru.

Udržitelné materiály

Česká firma SAPELI při výrobě využívá přírodní materiály (dýha, sklo, zmíněný tetrapak…). „Sklo je recyklovatelný materiál. My jsme ho využili při výrobě našich dveří s názvem MUTEO. Jedná se o dveře, které mají výrazné prosklení a bezklikové ovládání. Dveře získaly řadu ocenění včetně Red Dot Awards a pro své realizace je využívá řada špičkových bytových architektů,“ říká Tomáš Albrecht.

Zaměřeno na architekty a designéry

Letos jsme se se prezentovali na Designbloku, protože si myslíme, že dveře jsou zásadním designovým prvkem každého moderního interiéru. Hlavním tématem letošního ročníku byl les, což se nám líbilo, protože jde o prostředí, které je spojené s ekologií, udržitelností a čistou přírodou. Připravili jsme si proto na ukázku naše dveře vyrobené z tetrapaku. Představili jsme ale i přírodní materiály a ekologické povrchové úpravy,“ komentuje koncept Tomáš Albrecht, produktový manager SAPELI.

 

Showroom prodejního konceptu SAPELI Unlimited v budově Butterfly v Karlíně funguje v podstatě jako design bar se všemi komponenty a vzorkovníky, z nichž si každý zákazník může vytvořit své originální dveře.

Kreativita na prvním místě

Koncept SAPELI Unlimited je připravený pro architekty a interiérové designéry. „Vymýšlejte, navrhujte a my pro vaši kreativitu vytvoříme prostředí. Showroom SAPELI Unlimited je prostředí pro práci architektů a bytových designérů. Klienti tady najdou řešení podle vlastního přání. Jsme schopni vyrobit výrobek dle přání zákazníka. U nás není problém vymyslet konstrukční i designové řešení na míru danému interiéru,“ dodává Tomáš Albrecht.

O konceptu SAPELI Unlimited

Prodejní a výrobní koncept SAPELI Unlimited je založený na individuálním přístupu, vysoce nadstandardních službách, profesionálním, trvale dostupném servisu a následné péči o zákazníka. SAPELI Unlimited představuje pro architekty a designéry svobodu v myšlení a kreativitě a současně je jistotou ve výsledné technologii, kvalitě a funkčnosti pro koncové zákazníky. Showroom v budově Butterfly v pražském Karlíně je ideálním místem umožňujícím designérům a architektům s každým zákazníkem individuálně rozvinout jeho představy a touhy, konkretizovat je a proměnit do dokonalého finálního řešení.

Čtěte také:

Silní a zodpovědní partneři

Další články:

Jedinečnost v přirozenosti

Originalitě a kreativitě vstříc

Střední škola Českobrodská

Částečnou energetickou soběstačnost si nyní přeje téměř každý

Mezi lukami

Existuje nekonečně mnoho pohledů, jak zkoumat Prahu

Investice do tvorby mladých umělců může mile překvapit

Červené, a přesto zelené

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU