Silní a zodpovědní partneři

Zkušenosti s prodejním a výrobním konceptem SAPELI Unlimited

SAPELI Unlimited
Partnerský článekSAPELI Unlimited

Výjimečné projekty vyžadují výjimečná řešení. Pokračovat v zajetých kolejích může být sice pohodlné, ale ztrácíme tak možnost vyniknout a odlišit se. Ničím se nelimitovat a snažit se splnit zdánlivě nemožné úkoly si za cíl klade prodejní a výrobní koncept SAPELI Unlimited. Prostřednictvím hledání nových způsobů chce dosáhnout vytyčených idejí svých klientů.

Přední český výrobce dveří a zárubní v rámci nového konceptu propojuje přání a představy zákazníků s kreativními nápady designérů a architektů. Ty pak doplňuje svou technologickou vyspělostí a výrobní kompetencí. Díky tomu jsou v SAPELI Unlimited vždy připraveni na zadání náročných klientů a na jejich projekty unikátní svými parametry a specifickými požadavky.

Firma SAPELI je nejen silným dodavatelem dveří a zárubní. Zodpovědně se staví také k potřebám architektů, designerů i klientů po celou dobu existence a realizace projektu. SAPELI Unlimited přistupuje k náročným typům projektů tak, aby vznikly co nejlepší ideové, tvůrčí a realizační podmínky. Ačkoli je vynikající nápad důležitou součástí projektu, klíčová je síla a zodpovědnost dodavatele. Právě tyto vlastnosti se však projevují v kritických částech projektu, nejčastěji až na stavbě.

Designérka Kateřina Kersey tuto skutečnost potvrzuje. Konkrétně při práci na projektu interiéru Centra Rehabilitace a Integrované Medicíny Crimed v Poděbradech. „Firma nás přesvědčila hlavně svým komplexním přístupem a flexibilitou, kdy řešení jakékoli situace přímo na stavbě nebyl žádný problém. Hledali jsme někoho, kdo má zkušenosti a schopnosti zvládnout technicky složité řešení v časově limitované ose. Na stavbě to totiž nebylo vůbec jednoduché,“ říká designérka.

Dále dodává: „Šlo o rekonstrukci prostoru s různou výškou podlah, silou zdí a SDK. Vše muselo dokonale lícovat, neboť tento typ dveří nedokonalosti a chyby neodpouští. Například až na stavbě jsme si uvědomily, že jsme v projektu špatně umístily vypínače na druhou stranu dveří, než měly být. Technik ze SAPELI Unlimited ihned na místě vymyslel řešení, jak vést elektrorozvod náhradním způsobem, tak abychom vypínače mohli umístit na správnou stranu. To nám ušetřilo mnoho času.

Také architektka Nada Pizinger má s konceptem SAPELI Unlimited kladné zkušenosti: „V návrhu rekonstrukce hotelu President v Praze jsme si hráli s použitím několika typů dveří tak, aby vždy výrazově dotvářely kompozici dané místnosti. Pro firmu SAPELI by to právě proto nejspíše nebyla zcela standardní zakázka. O to více si vážíme trpělivosti v přístupu k našim návrhům a atypickým detailům, které pro nás byly zásadní.“

Architekt Jaromír Pizinger svou ženu dále doplňuje: „Pokud jde o dveře, ne všechny naše představy bylo možné realizovat tak, jak jsme s nimi v plánech počítali, a to zejména kvůli technickým a požárním limitům. Nicméně díky dodavateli jsme se k nim dokázali co nejblíže přiblížit.

O SAPELI Unlimited

Koncept SAPELI Unlimited usiluje o lepší místa k životu a krásné prostory, v nichž se dobře žije a je určen těm, kteří je vytvářejí a s nimiž se na tomto fascinujícím procesu podílí. @sapeli_unlimited


Další články ARCHIZOOM:

Technologické centrum UMPRUM

Nevšední dům v Ostravě

Tréninková sportovní hala v Borkách

Dům na Kozině

Wine bar Reisten od ateliéru ORA

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU