Originalitě a kreativitě vstříc

Designová laboratoř dveří SAPELI Unlimited

SAPELI UNLIMITED
Partnerský článekSAPELI Unlimited

V dnešní uspěchané době jsme zahlceni možnostmi, variantami a seznamy nekončících nabídek. Rozsáhlé katalogy produktů, masivní výroba a podpora konzumního způsobu života nejsou udržitelnou cestou, která by vedla ke spokojenosti zákazníků. Právě proto se chce firma SAPELI zaměřit na individualitu, svobodu a kreativitu. Hodnoty, které mají skutečnou váhu.

SAPELI Unlimited

SAPELI je nejúspěšnější výrobce dveří a zárubní na zakázku v České republice. Rodinný podnik s více než stoletou historií svým zákazníkům, designérům a architektům nenabízí jen zázemí přední české firmy, výrobní kompetenci nebo technologickou vyspělost. Se svým novým m prodejním a výrobním konceptem SAPELI Unlimited nyní vytváří prostor pro neomezenou tvorbu, a to díky možnosti výroby dle přesné specifikace podle zákazníka.

Osobitost atypických řešení na míru společně s inovativním přístupem firmy jsou motorem konceptu SAPELI Unlimited. Neomezené konstrukční a výrobní možnosti dveří a zárubní v kombinaci s kvalitními materiály a precizním zpracování do nejmenšího detailu tak charakterizují tuto prémiovou značku.

Jedinečná řešení pro zákazníky, architekty a designéry

SAPELI Unlimited umožňuje propojování přání a představ zákazníků s nápady architektů a designérů. Koncept si zakládá na individuálním přístupu, vysoce nadstandardních službách, profesionálním, trvale dostupném servisu a následné péči o zákazníka. Prostřednictvím tohoto konceptu otevírá firma dveře kreativitě a posouvá možnosti architektů a designérů na nejvyšší úroveň.

Nově vzniklý prostor showroomu SAPELI Unlimited slouží jako základna pro designéry a architekty, kteří zde s každým zákazníkem jednotlivě rozvíjí jeho představy, konkretizují je a proměňují do dokonalého finálního řešení. Výsledné produkty jsou pak pro koncové zákazníky jistotou, co se týče kvality, technologie i funkčnosti.

Jedinečnost totiž nenajdete v katalozích. Teprve meze fantazie každého jedince jsou limity konceptu SAPELI Unlimited.


Další články:

Futuristické kanceláře Livesport od studia Reaktor

Wine bar Reisten od ateliéru ORA

Dentální klinika od ateliéru QARTA Architektura

Apartmány a Cafe Dačický

Kanceláře DDB Prague

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU