MIMOSA v MINUTĚ

Přehled postřehů o architektuře, designu a umění

Tento týden jsme MINUTU věnovali ateliéru Mimosa. Architekti přišli s kreativním a na vteřinu přesným plněním zadání. Posuďte sami.

„Když MINUTA, tak opravdu jen minutu! Šedesát sekund, šedesát fotografií, vizualizací a obrázků toho, co nás bavilo v minulých letech. V některých případech, jako je třeba plzeňský pivovar Proud, nás ještě pár let bavit bude. Pokud o naší práci chcete vědět více, navštivte nás na našem webu,zvou architekti k dalšímu objevování jejich projektů a realizací.

Mimosa

Navrhujeme domy mimo všednost, ale vždy pro Vás a na dané místo. Umíme je vysnít i promyslet do posledního detailu. Baví nás to. Jsme si vědomi odpovědnosti za náš společný životní prostor, za Vaše očekávání i zdroje vložené do stavby, nelitujeme námahy k ověření našich idejí,“ říkají architekti z ateliéru Mimosa, kteří navrhli interiér libereckému Výčepu, několika pražským bistrům (Avocado gang, DISH a Proti Proudu) nebo baru Jetlag. Mají za sebou také rezidenční projekty a nebojí se ani navrhování pivovarů.

Minuty z minulých týdnů:

Adaptivní architektura studia KOGAA

Architektura, umění a kultura pro Ukrajinu

Za dřevostavbami, do designového lesa i nových čtvrtí

Karnet architekti v MINUTĚ

O českém designu

Do galerií za uměním i architekturou

MINUTA & miaow

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU