Krásné bydlení s Michalem Kuncem

Přinášíme nový seriál Krásné bydlení od Ateliéru Kunc architects, který představuje manifest architektury Michala Kunce. Celkem čtyři díly plné příjemné atmosféry a emocí, stejně jako oceňovaná architektura Ateliéru Kunc architects.

Krásné bydlení s Michalem Kuncem

Architekt Michal Kunc představí nejen svůj právě dokončený interiér rodinného domu v Průhonicích. Ten je vyústěním konceptu architektury plné emocí a ukazuje, jak ateliér pracuje s prostorem, ale i náladou a materiály.

„Naše domy mají duši a hovoří svým jazykem. Dáváme do návrhů spoustu emocí a pro naše klienty navrhujeme jedinečné a osobité interiéry,“ popisuje architekt Michal Kunc.

Pronikněte do světa bydlení, které je nejen praktické, ale i plné pozitivní atmosféry. Michal Kunc vám ve svém seriálu vysvětlí, proč právě toto může přispět ke kvalitnímu životu. Jaký je rozdíl mezi touhou po domě a touhou po kvalitním bydlení? Jaká místnost je srdcem domu?

Sleduje seriál Krásné bydlení s Michalem Kuncem – první díl již dnes, další nové díly sledujte vždy v pondělí na našem YOUTUBE.

Bydlete jako o krásné dovolené

Krása a emoce v architektuře

Kvalitní bydlení je o volném prostoru

Bydlení v zahradě


 


ATELIER KUNC architects

Architektonické studio specializující se na návrhy moderních kanceláří, rodinných domů a designových interiérů. Návrhům a realizacím kanceláří se věnujeme s maximálním osobním nasazením, protože nás architektura prostoru plného emocí baví, chceme jí dělat naplno a s láskou. Architektura je podle nás životní styl a způsob myšlení. ATELIER KUNC architects je renomované boutique architektonické studio s osobním přístupem. Provádí originální projekty na klíč svým klientům, od první skici přes projekt až po finální detailní realizaci. Zabývá se komplexním řešením kancelářských prostor, interiérů a jejich realizací, dále navrhováním a realizací rodinných domů.

Vedoucím architektem, zakladatelem a majitelem je MgA. Michal Kunc (*1971). Vyučil se truhlářem, poté vystudoval architekturu u Evy Jiřičné na pražské Vysoké škole umělecko-průmyslové. Od roku 2002 je řádným členem České komory architektů. Realizace ATELIER KUNC architects jsou často publikovány v tuzemských i zahraničních časopisech, ateliér je členem Czech Deco týmu.

www.atelierkunc.com

Podívejte se na další články o Ateliéru Kunc architects:

Rodinný dům Průhonice

Michal Kunc & Michal Matějíček v seriálu Architekti kanceláří

Byt na Břevnově

Kanceláře Philip Morris International

Kanceláře Deloitte

Rodinný dům Radimovice

Kanceláře firmy Red Bull

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU