Designové ticho

Flexibilní mikrokanceláře od SilentLab

SilentLab
Partnerský článekSilentLab

Současný trend otevřeného pracovního prostředí umožňuje sdílení zkušeností, nápadů, ale také hluku. I proto se stávají oddělené kabiny poskytující klid a soukromí součástí kanceláří budoucnosti. Ticho mají rádi a sami vyrábí v SilentLab. Firma nyní přichází se svými MICROOFFICE.

Oceňované oázy ticha

Poznejte kanceláře klidu a míru. V MICROOFFICE od firmy SilentLab vzniká prostor pro plnou koncentraci bez hluku a zároveň bez ztráty spojení s okolním děním. Výběr kvalitních materiálů, špičkové zpracování a jedinečný design těchto kanceláří potvrzují také prestižní ocenění RedDot Award, BigSee Product Design Award nebo Good Design Award.

Nedílnou součástí moderního pracovního prostředí je inovativní kancelářský nábytek a vybavení, které jsou propojeny s vhodným osvětlením, klimatizací, bezpečnostními prvky a v neposlední řadě s akustikou. Důležitost ticha pro práci, a především pro spokojenost každého zaměstnance si v SilentLab uvědomují, a proto dbají na to, aby bylo ticha všude dostatek.

Experti na akustiku „vyrábí ticho“ pomocí akustických stěnových i stropních obkladů, akustických taburetů a paravánů. Zajímá je nejen maximální funkčnost, ale také design výsledného řešení a dodávaných produktů. Věnují se navrhování zcela atypických řešení na míru a jsou dodavateli komplexní akustiky na klíč.

MICROOFFICE

Hlavním předpokladem efektivních kanceláří je také jejich schopnost se bez problémů a s minimálními dodatečnými náklady přizpůsobit potřebám zaměstnanců. Kromě toho, že umí v SilentLab odhlučnit jakýkoli interiér, vyrábí tato česká firma ve svých výrobních halách unikátní odhlučněné mobilní kanceláře MICROOFFICE

Zatímco v mikrokancelářích UNIQ s prosklenou střechou nebo v PRIME s kombinovanou střechou se ponoříte do práce sami a nerušeni, CUBIQ a QUADRIO umožňují sdílet ticho také s ostatními. V mobilní zasedací kanceláři CUBIQ spolu mohou nerušeně přemýšlet až čtyři osoby. Flexibilní design nabízí barové stání pro rychlá jednání i pohodlná křesla pro hluboké debaty.

QUADRIO roste tak, jak zrovna potřebujete. Tato MICROOFFICE se skládá z částí, které dají dohromady bez nutnosti stavebních úprav kancelář na míru až pro osm osob. Každá mikrokancelář je do detailu promyšlená, z 98 % ji tvoří přírodní materiály a je možné ji doplnit zabudovanými AV technologiemi. Samozřejmostí je účinný systém odvětrávání, pohybový senzor, magnetický zámek, a především špičková akustika. Díky možnosti změny čalounění, oživíte snadno svou kancelář nebo podpoříte změnu firemních barev.

Akustikou ke štěstí

Interiér kanceláří, kde se nejen dobře pracuje, ale také v klidu telefonuje nebo odpočívá, doplní telefonní boxy a sezení v akustických modulárních pufech. Hluk pak absorbují volně stojící a stolní paravány nebo akustické objekty. Ticho od SilentLab zvyšuje produktivitu práce každý den až o 10 %. Šťastnější zaměstnanci jsou spokojenější a produktivnější. A právě to je klíč k modernímu a nadčasovému pracovnímu prostředí.

Další kancelářské interiéry:

Na meeting nebo do sauny?

Futuristické kanceláře Livesport od studia Reaktor

Kanceláře DDB Prague

Kanceláře Cisco od Ateliéru Kunc architects

Kanceláře firmy Melowntech od studia AEIOU

Kanceláře Alza

Kanceláře Fortuna Entertainment Group od studia Perspektiv

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU