clap design rozdává dárky

Krásné, ručně vyráběné věci do kuchyně. Dub. Dřevo a radost.

Partnerský článekClap Design

Značka, která spojila své jméno s designérem Jiřím Pelclem roste. Na ARCHIZOOM rozdává dárky. Clapdesign expanduje do Německa a ve spolupráci s online platformou Mercavus nyní značka připravila unikátní akci. Když ji shrneme do jedné věty: nakupte krásné produkty od clap design za 300 EUR a zaplatíte jen 100 EUR. Akce platí do 14. května a využít ji můžete zde.

Váš voucher: 72KB0-T2DUL

Český design & mezinárodní kvalita

Clap design vyrábějí osobitý design do kuchyně. Spojují řemeslo, chytrý nápad a spolupracují s designéry – a to nás na ARCHIZOOM baví. Clap design má dva majitele: Václava Čajánka a Lukáše Pejchala.

Dvě osobnosti, malá dílna na Moravě a nadšení pro design. To by samozřejmě pro úspěch nestačilo a clap design by mohla být jedna z mnoha stovek českých – lokálních – rukodělných – nadšeneckých – doplňte si cokoliv dalšího… značek, které vídáme na různých design marketech, hipsterských webech… a po roce si na ně nikdo nevzpomene.
Clap design jsou srdcaři, své značce věří a mají plán. Taky mají dílnu, sílu a nadšení. Nyní ve spolupráci s online platformou platformou Mercavus připravili mimořádnou akci. Trvá do 14. května 2021 a tady jsou podrobnosti.

Jak akce funguje

  • Nakupte výrobky, dárky, krásné věci… prostě cokoliv od clap design na platformě Mercavus v hodnotě 300 EUR (a více).
  • Doprava do České republiky je zdarma.
  • Zpět dostanete 200 EUR, takže váš nákup bude stát jen 100 EUR. Pro ty, kteří hledají v téhle mimořádné akci nějaký háček, past nebo lest… upřesňujeme, že jde o mimořádnou promo akci německého webu, která trvá pouze do 14. května 2021 a jejím cílem je rozšířit skupinu uživatelů německého webu. Využijte toho.

Naše doporučení

Prohlédněte si portfolio clap design, vyberte si vánoční dárky, firemní dárky nebo jen designové předměty, nápojové sety nebo kávové sady, které se vám líbí… a využijte časově omezené slevy 66%.

Clap Design

Od roku 2017 boří Lukáš Pejchal a Václav Čajánek nudu v českých kuchyních a jídelnách. Jejich originální doplňky do kuchyně a stolování s magnety zaujaly nejen návštěvníky prestižní haly 4 veletrhu Ambiente 2020 ve Frankfurtu. Tvoří poctivý, lokálně navržený i vyrobený design. Jejich mlýnky, kávové servisy nebo držáky na nože spínají hravost. www.clapdesign.cz

Další články o designu:

Jiří Pelcl & Clap Design

Designové bary a kluby

10 pražských showroomů designu

Nadčasový a krásný design z Monobrandu

Hotely, kde si ustelete s designem

Ohlédnutí za letošním Designblokem

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU