Pracujte venku. Žijte venku

Modulární systém pro kanceláře v exteriéru

S přicházejícím jarem představujeme koncept kanceláří venku. V designérském studiu 519, které je pevně spjaté se značkou Egoé, vznikl jedinečný koncept venkovních kanceláří Leva. 

Aktuální situace, kdy se podíváme tak k hranicím našeho okresu, což je v případě redakce ARCHIZOOM asi šest kilometrů za parkovištěm švédského řetězce na Zličíně, nahrává všem možným exteriérovým aktivitám.

Značka Egoé, která se specializuje na venkovní mobiliář, představuje modulární exteriérový koncept, který může fungovat nejen jako pracovna, ale i dětské hřiště, prolézačka nebo meeting room. Možností je nespočet. Ptali jsme se autorů na to, co znamená v moderní kancelářské práci jejich produktová řada Leva. A nejen v práci, ale i v domácím užití.

Leva Office

Mít přehled, vidět až za roh, být vnímavý k okolí. To všechno se dá získat díky outdoorové kanceláři Leva office. A taky otevírá dveře k útěku od zažitých schémat. Třeba zjistíte, že nepotřebujete flipboard, když máte křídovou tabuli.

1. díl – Venkovní řešení pro práci a odpočinek

2. díl – Venkovní kancelář

3. díl – Venkovní kancelář

4. díl – Práce uvnitř a práce venku

Říká se, že na čerstvém vzduchu „to myslí“. A taky víme, že pobyt na slunci nás nabíjí energií. Proč si tedy nestřihnout krátkou poradu právě venku místo vydýchané kanceláře? A co si takhle protáhnout tělo, ale moc se u toho nezapotit? Je libo kávu a při tom počítat ptáky na obloze? Systém Leva je vlastně takový interiér v exteriéru, kancelář v exteriéru. Je to místo pro odpočinek, rychlou poradu, nebo třeba předvedení nejlepšího avokádového sendviče vašeho kolegy.

Tato pozornost poutající kostka vytváří do všech stran otevřený interiér v exteriéru, určený pro odpočinek a bezstarostnou pohodu. Modulární systém Leva se skládá ze základních modulů kostek a příslušenství. Všechny ocelové díly jsou povrchově upraveny zinkem a práškovou barvou. Nosné trámy jsou z modřínového dřeva. Moduly a doplňky Leva mohou být kombinovány s venkovním nábytkem Egoé nebo s dalšími doplňky jako např. polštáře, sedací vaky, a mnoho dalších.

Leva Home

Terasa, dvůr nebo zahrada. Všude tam si můžete vyhrát s kostkami. Závěsné lůžko, květináče, outdoorový nábytek nebo lezecká stěna pro děti… tak je koncipovaný sytém Leva. A je jen na vás, jak si ho poskládáte. Leva home znamená, že budete venku jako doma. „Podej mi tu druhou kostku, prosím. A střechu, tu zelenou. Dáme tam ještě lavici a květináč. A co tam dát ještě houpací postel?“ Ne, to nejsou dětské kostky. V systému Leva se dá totiž i doopravdy žít. Je to vlastně takový interiér v exteriéru určený pro odpočinek a bezstarostnou pohodu. Jeho individualizace je stejně jednoduchá jako tvorba dětského architekta. Tato pozornost poutající kostka vytváří do všech stran otevřený interiér v exteriéru, určený pro odpočinek a bezstarostnou pohodu.

Jak funguje Leva

Modulární systém Leva se skládá ze základních modulů kostek a příslušenství. Všechny ocelové díly jsou povrchově upraveny zinkem a práškovou barvou. Nosné trámy jsou z modřínového dřeva. Moduly a doplňky Leva mohou být kombinovány s venkovním nábytkem Egoé nebo s dalšími doplňky jako např. polštáře, sedací vaky, a mnoho dalších.


Design: studio 519
Stáhněte si katalog Leva Home nebo katalog Leva Office.

Sledujte playlist Leva na Youtube kanálu ARCHIZOOM.

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU