Kanceláře podle YUAR

Lukáš Janáč přibližuje metodu Design & Project Management

Dvacet let zkušeností a tisíce metrů čtverečních navržených kanceláří. Navrhovali ty nejzajímavější české projekty. A umí o tom zajímavě mluvit. To všechno jsou kanceláře podle architektonického studia YUAR.

S architektem Lukášem Janáčem jsme mluvili nejen o „postcovid“ situaci kanceláří, ale také o službě, která je svým pojetí výjimečná. Design & Project Management kombinuje zkušenost architekta s matematickou přesností cost manažera a hlavně praxí a zkušenostmi ze stovek realizovaných projektů.

Lukáš Janáč se svým týmem YUAR navrhuje kanceláře i vnitřní prostory kancelářských budov. Dělá to dobře, protože na svém kontě má řadu ocenění (Kancelář roku, Zasedačka roku) a tématem se velmi intenzivně zabývá přes dvacet let. Lukáš byl loni naším hostem v seriálu Architekti kanceláří, kde jsme se bavili o zkušenostech po první vlně covidové epidemie.

Uplynul více než půl rok, jsme uprostřed druhé, ještě masivnější vlny a my jsme Lukáše Janáče pozvali, aby pro nás natočil sérii videí Kanceláře podle YUAR, kde metodu Design & Project Management přiblíží podrobně. Protože Lukáš má rád čísla a počítání, je série rozdělena do čtyř videí, kde podrobně vysvětluje, jak kanceláře podle YUAR fungují, jak jsou koncipované a jak správně postupovat.

1. díl – Kanceláře pro dnešní dobu

2. díl – Organizace času při návrhu kanceláře

3. díl – Design jako přidaná hodnota

4. díl – Rozpočet – „Palivo projektu“

Podcast: Kanceláře podle YUAR 


Další díly seriálu Architekti kanceláří:

Roman Vrtiška a Vladimír Žák – 1. díl
Michal Kunc a Michal Matějíček – 2. díl
Marek Chalupa / Chalupa architekti – 4. díl
Miroslav Krátký a Tomáš Cieśla / archicraft – 5. díl
Eva Heyworth / Heyworth studio – 6. díl
Jiří Požár / Tarkett – 7. díl
Lubor Sladký / S.H.S. Architekti – 8. díl
Lucie a František Lebedovi / dotegg architekti – 9. díl

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU