Tým Archizoom

Jsme tým, který pro vás připravuje obsah a kampaně ARCHIZOOM. S radostí a znalostmi. Chcete se přidat? Napište do redakce. Chcete na ARCHIZOOM prezentovat svou službu, značku nebo produkt? Napište nebo volejte Petře Ducháčkové. Jste architekt a chcete publikovat svou práci? Kontaktujte Lan Duongovou. 

Radek Váňa

Radek Váňa

Publisher

radek@archizoom.cz

+420 777 572 476 

Lan Duongová

Lan Duongová

Šéfredaktorka

lan@archizoom.cz

+420 774 179 387 


Petra Ducháčková

Petra Ducháčková

Obchod a marketing

petra@archizoom.cz

+420 734 651 615 

Jan Makalouš

Jan Makalouš

Projektový manažer

jan@archizoom.cz

+420 736 515 360

Tadeáš Fořt

Tadeáš Fořt

Tereza Kubíčková

Redaktorka a fotografka

tereza@archizoom.cz

Vanda Sklářová

Redaktorka a fotografka

vanda@archizoom.cz


Lenka Horká

Lenka Horká

Grafička

Helena Součková

Helena Součková

NAHORU