Které kanceláře jsou ty nejlepší?

Přihlaste se do pátého ročníku soutěže Kanceláře roku

Prestižní soutěž Kanceláře roku je opět tady. Až do 30. dubna můžete přihlašovat kanceláře realizované v loňském roce. Které budou ty nejlepší?

Pátý jubilejní ročník

Do soutěže Kanceláře roku se za její existenci přihlásilo více než 500 projektu. V letošním, jubilejním, ročníku si organizátor soutěže Prochazka & Partners připravil i několik novinek. Kromě přesunu galavečera ze Žofínského paláce do zahrad se posunul i termín odevzdání přihlášek. Projekty můžete přihlašovat až do 30. dubna 2021.

„V loňském roce vznikla celá řada úžasných kancelářských realizací, které si zaslouží soutěžit o prestižní ocenění, kterým titul Kanceláře roku bezpochyby je. Vidíme, že nyní samotný koncept a užití kanceláří prochází u velké části firem změnou paradigmatu. O to důležitější je docenit firmy, které se v současné nelehké době snaží vytvořit to nejlepší zázemí pro své lidi,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku.

V letošním ročníků budou kancelářské interiér y soutěžit v devíti kategoriích:

  • Nejlepší regionální kancelář
  • Kancelář nad 5.000 m2
  • Kanceláře finančních institucí
  • Advokátní kanceláře
  • IT kanceláře
  • Poradenské kanceláře
  • Kanceláře 21. století
  • Hub & Co-working kanceláře
  • Employee friendly kanceláře

Pomyslnou desátou kategorií je speciální Cena Poroty, která se udělej napříč všemi soutěžními kategoriemi.

„V rámci hodnocení soutěžních realizací se zaměřujeme i na kvalitu pracovního prostředí. Tu bezpochyby ovlivňuje i výběr kvalitního typizovaného i atypického nábytku. V souvislosti s aktuálními hygienickými opatřeními ve firmách jsme navíc svědky většího dělení pracovního prostoru,“ říká Jiří Zavadil, Managing Director společnosti Vitra a porotce soutěže Kanceláře roku.

Jaké kanceláře zvítězily v loňském roce?

Prohlédněte si loňské vítězné kanceláře. V kategorii “Poradenské kanceláře roku” zvítězila společnost Deloitte od architektonického studia Ateliér Kunc Architects. Unikátní a inovativní prostředí pro své zaměstnance vytvořila DDB (od B2 Architecture) a zvítězila tak v kategorii “Kanceláře roku 21.století”. Titul nejvíc přátelské kanceláře si odnesla společnost JetBrains. O těchto kancelářích a použití pnutých fólií Barrisol jsme vám psali zde. Design kanceláří je z dílny architektonického studia YUAR.

Kanceláře roku 2019


O soutěži Kanceláře roku

Soutěž kanceláře roku vznikla v roce 2016 a nyní probíhá již její 5. ročník. Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí, a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru během léta v zahradách Paláce Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností. Více o soutěži na novém webu www.kancelareroku.cz.

O společnosti Prochazka & Partners

Společnost Prochazka & Partners v roce 2013 založil Radek Procházka a dnes je vedoucí společností výhradně zaměřenou na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Poskytuje komplexní servis pro nájemce v segmentech Offices a Industrial (přejednání, relokace, expanze, nákup či výstavba na klíč) a svým klientům zajišťuje i architektonické a projektové poradenství a management (Design & Build). Společnost od roku 2016 vyhlašuje také odbornou soutěž Kanceláře roku. Více o společnosti na www.prochazkapartners.cz.

Další články z rubriky Informace

Kreativní hrdinové budou poprvé oceněni i v Česku

Podzimní AKA Stories o nejkrásnějším bydlení

Česká biodynamická světla zkvalitňují život

Víte, jak na klima? Přihlaste se do soutěže Adapterra Awards

Stavba roku Libereckého kraje 2020

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU