Stavba roku Libereckého kraje 2020

Prodloužené přihlašování do 31.5.2020

Stavba roku Libereckého kraje

Letošní již šestnáctý ročník Soutěže Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje odstartoval. Do kdy se můžete přihlásit a v jakých kategoriích se soutěží?

Nejsevernější kraj naší republiky je znám především dechberoucí přírodou Jizerských hor. Krásná panoramata doplňuje i kvalitní architektura.

V našem kraji vzniká velmi kvalitní architektura a výsledky Soutěže Karla Hubáčka to rok, co rok potvrzují. Minulý rok zvítězila jedinečná mateřská škola ve Vratislavicích nad Nisou od architektů Petra Stolína a Aleny Mičekové, která získala mimo jiné také Českou cenu za architekturu. Věřím, že i letos si odnese první cenu neméně zajímavá stavba,“ uvedl hejtman Martin Půta, který spolu s krajským radním Michalem Křížem převzali záštitu nad soutěží.

Do soutěže se každý rok hlásí stále více staveb. „V loňském roce se podařilo vzbudit o soutěž nebývalý zájem a shromáždit tak rekordních bezmála padesát mimořádně hodnotných staveb a projektů. Bylo skutečně z čeho vybírat, odborná porota neměla lehkou práci. Přál bych si, abychom také letos byli v obdobné situaci,“ doplnil Michal Kříž.

Přihlášky nově až do konce května

Smyslem soutěže je hledat a nacházet architektonickou kvalitu. Jste šikovný žák, student, projektant, architekt; zkrátka talent v oblasti stavitelství, architektury a řemesla? Pokud navíc tvoříte v Libereckém kraji, neváhejte a přihlaste se!

Soutěž bude letos udělovat čtyři různé ceny. CENA KARLA HUBÁČKA je hlavní cenou soutěže a můžou do ní být přihlášeny stavby či technická řešení realizovaná na území Libereckého kraje. CENA JUNIOR je udělována účastníkům ze středních, vyšších a vysokých škol z oblasti stavebnictví a architektury. Soutěž nezapomíná ani na inovativní řečení a udílí CENU ZA INOVACI. K připomenutí významných osobností je udělována CENA OSOBNOST VE STAVEBNICTVÍ.

CENA KARLA HUBÁČKA:

Přihláška do soutěže:

Vyhlášení a podmínky:

Čestné prohlášení:

CENA JUNIOR:

Přihláška do soutěže:

Vyhlášení a podmínky:

Čestné prohlášení:

CENA ZA INOVACI:

Přihláška do soutěže:

Vyhlášení a podmínky:

Čestné prohlášení:

CENA OSOBNOST VE STAVEBNICTVÍ:

Přihláška do soutěže:

Vyhlášení a podmínky:

Čestné prohlášení:

 

Termín pro podání přihlášky: 31. 5. 2020

 

Další informace a podrobnosti naleznete na internetových stránkách soutěže:

Webové stránky soutěže

 

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU