ARCHIZOOMING 10. díl / Patrik Antczak

Desátý díl podcastu o marketingu a PR v architektuře

Patrik žije a tvoří ve Vídni. Zajímají ho projekty s dlouhodobějším společenským dopadem nebo edukativním a interaktivním přesahem. Rád proto spolupracuje na tvorbě knih, učebnic nebo editoriálních ilustrací. Svou tvorbou také podporuje řadu neziskových projektů, jakými jsou například Rekonstrukce státu, Národní ústav duševního zdraví nebo Meetina.

V roce 2018 založil vlastní nakladatelství RUKAMA, pod kterým vydal pokračování své didaktické interaktivní knihy ALFABETA určené pro dětské publikum. Kniha získala šest významných ocenění, včetně druhého místa v anketě Nejkrásnější kniha roku či vítězství v soutěži Zlatá stuha. Za svou tvorbu byl v roce 2018 i 2019 nominován na ocenění Czech Grand Design v kategorii ilustrátor roku, přičemž v roce 2019 se dostal mezi tři nejlepší a ve finále skončil druhý. A věděli jste, že je Patrik autorem publikace Marketing a PR v architektuře, která co nevidět vyjde?

Pusťte si video a přečtěte si o knize v článku.

Kniha Marketing a PR v architektuře

Poprvé vám oficiálně představujeme chystanou publikaci o marketingu v architektuře. Knihu pod hlavičkou ARCHIZOOM jsme úspěšně dokončili a poslali do tisku. Jestli nechcete, aby vám uniklo její uveřejnění na trh, sledujte náš newsletter.

Chci dostávat pravidelný newsletter

První kniha svého druhu přehledně shrnuje všechny způsoby marketingové prezentace a komunikace v oblasti architektury. Autor Radek Váňa s více než patnáctiletou zkušeností v oboru přehlednou formou vysvětluje krok po kroku, jak správně komunikovat v oblasti architektury.

Od stanovení základní marketingové strategie přes online prezentaci, prezentaci na sociálních sítích až public relations. Dává architektům, interiérovým designérům, ale i dalším kreativním profesím fundovaný návod, jak být vidět, uspět na konkurenčním trhu a úspěšně komunikovat. Cenné informace přináší také studentům a začínajícím architektům, kteří vstupují na trh. Kniha je doplněna o řadu praktických tipů a příkladů z praxe.

Plakáty s ilustracemi si můžete koupit na e-shopu

Předchozí díly videopodcastu ARCHIZOOMING

9. díl: Tereza Rosalie Kladošová

8. díl: Václav Aulický

7. díl: Jana Zielinski a JIří Macek / Designblok 

6. díl: Petr Tej 

5. díl: Marcela Steinbachová 

4. díl: Andrea Jašková   

3. díl: David Dražil  

2. díl: Pasta Oner 

1. díl: Ferdinand Leffler 

Kde najdete Patrika Antczaka?
Na webu: www.patrikantczak.com

Seriál ARCHIZOOMING vás provádí světem PR a marketingu v architektuře a designu.
Připojte se k naší LinkedIn skupině PR a marketing v architektuře 👉 https://www.linkedin.com/groups/9070980

🔥 Odběr kanálu ARCHIZOOM na YouTube: @archizoomcz
⭐️ Máte doma naši knihu TINY HOUSE: Průvodce krajinou minimalistického bydlení?
První česká publikace o tiny house a minimalistickém bydlení má e-shop
https://shop.archizoom.cz

📸 Produkce podcastu: IDEALAB CZ 🔗 https://www.idealab.cz

Sdílet

Související články