ARCHIZOOMING 3. díl: David Dražil

Další díl podcastu o PR a marketingu v architektuře a designu

Jak je důležitý marketing v práci architekta? Jaké jsou cesty k úspěšné propagaci? Jak se dostat do médií a co jim nabídnout? Tentokrát je tématem hlavně viditelnost na sociálních sítích. Hostem podcastu ARCHIZOOMING je skicující architekt David Dražil.

David je z Prahy, skicuje a na internetu sdílí své návody. Jeho značku Sketch like An Architect dnes sleduje na Youtube přes 27 000 lidí, na Instagramu má přes 240 000 sledujících a ze své pražské pracovny oslovuje statisíce uživatelů po celém světě. Jak to dělá?

Jen pro pořádek dodáváme, že David je autorem axonometrií v naší knize Tiny house: průvodce krajinou minimalistického bydlení, kterou jsme vydali před několika měsíci. A našem kanálu ARCHIZOOM můžete najít dva roky staré video, kde jsme si povídali o začátcích jeho „skicovací“ kariéry.

S Davidem jsme se soustředili na sílu sociálních sítí a na to, že „krmit“ sociální sítě znamená běžet jako křeček v kole. Nekonečný proud příspěvků a algoritmy sociálních sítí znamenají velmi pomíjivou a nekonečnou práci. David pro svou propagaci objevil Pinterest a ukazuje, jak se liší práce s obsahem na sociálních sítích od práce se SEO na sítích jako je Pinterest.

David Dražil kromě online kurzů vydal několik tištěných knih, jeho studenti si také mohou stáhnout pdf soubory a různé tutoriály. Posílá newslettery. Jak to vše stíhá? A má nějaký obsahový plán? O tom všem byl náš dnešní podcast.

Pokud vás baví naše podcasty, dejte tlačítko odebírat na Youtube nebo Spotify… a samozřejmě číst můžete náš pravidelný týdenní newsletter, ke kterému se snadno přihlásíte tady na archizoom.cz.

Předchozí díly ARCHIZOOMINGu:

Ferdinand Leffler

Pasta Oner

Seriál ARCHIZOOMING vás provádí světem PR a marketingu v architektuře a designu.
Připojte se k naší LinkedIn skupině PR a marketing v architektuře 👉 https://www.linkedin.com/groups/9070980

🎧 Naše rozhovory můžete poslouchat i jako podcast: https://open.spotify.com/show/2UNGoLw…

⭐️ Máte doma naši knihu TINY HOUSE: Průvodce krajinou minimalistického bydlení?
První česká publikace o tiny house a minimalistickém bydlení má e-shop.

👉 Produkce podcastu: IDEALAB

 

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU