ARCHIZOOMING 4. díl: Andrea Jašková / JA Architekti

Čtvrtý díl podcastu o marketingu a PR v architektuře

Architektku Andreu Jaškovou jsme pozvali do podcastu ARCHIZOOMING z několika důvodů: vede vlastní studio mezi dvěma městy – Ostravou a Prahou. Má na sociální síti LinkedIn pravděpodobně nejvíc sledujících mezi českými architekty. A hlavně se nám líbí, jak prezentuje vlastní práci: pravidelně, vkusně a evidentně s velkým ohlasem.

Jak to Andrea dělá? Kdo jí s marketingem pomáhá? A jakou roli hraje marketing při získávání zakázek? Na to vše se ptáme v dalším dílu podcastu ARCHIZOOMING.

V portfoliu JA architekti najdeme rodinné domy, interiéry, rekonstrukce, administrativní stavby, bytové domy, rekreační areály, veřejné stavby a prostranství, hotely i restaurace. Škála projektů tohoto studia je opravdu široká. Navrhují domy v celé České republice. V kontextu každé lokality, zadání a představ klienta, dispozic a možností daného pozemku. Jejich domy jsou šité na míru, a proto vždy jedinečné a originální. „Naším posláním je transformovat vaše sny, představy a vize do krásy a účelnosti, kterou zhmotníme v podobě architektury, která je nadčasová, citlivá a originální a která vás bude provázet vaším životem, která bude tvořit kulisu dění vašeho každodenního světa,“ říkají.

Kromě toho budujeme vlastní interiérovou značku JA STUDIO.

Architektura nás baví. Při navrhování je třeba dát do souladu účelnost ve formě funkční dispozice, pevnost nosné konstrukce a v neposlední řadě krásu, estetičnost navrženého prostředí. K tomu, aby výsledek byl kvalitní, myslíme i na to, aby řešení nebylo zbytečně drahé a využívalo obnovitelných materiálů a zdrojů energie,“ říká Andrea Jašková.

Předchozí díly videopodcastu ARCHIZOOMING

3. díl: David Dražil 

2. díl: Pasta Oner

1. díl: Ferdinand Leffler

Seriál ARCHIZOOMING vás provádí světem PR a marketingu v architektuře a designu.
Připojte se k naší LinkedIn skupině PR a marketing v architektuře 👉 https://www.linkedin.com/groups/9070980

⭐️ Máte doma naši knihu TINY HOUSE: Průvodce krajinou minimalistického bydlení?
První česká publikace o tiny house a minimalistickém bydlení má e-shop.

👉 Produkce podcastu: IDEALAB

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU