Jubilejní ročenka české architektury je zde!

Dvacátou ročenku sestavil architekt Jakub Cigler

ročenka české architektury archizoom

ČESKÁ ARCHITEKTURA / CZECH ARCHITECTURE  2018 – 2019

Letos si již po dvacáté můžete užít ročenku české architektury. Ta pravidelně informuje laickou i odbornou veřejnost o aktualitách ze světa architektury, přináší novou inspiraci a otevírá nové diskuze. Zároveň slouží jako přehled současné české architektonické scény.

Jubilejní 20. svazek sestavil architekt Jakub Cigler. Jeho výběr 30 staveb je doplněn i komentářem a úvodním rozhovorem s novinářem Petrem Volfem.

ročenka české architektury archizoom

Dále zde najdete i rozhovor Markéty Veličkové s profesorem a krajinářským architektem, Ivarem Otrubou. Poslední kapitola přináší přehled událostí v oboru spolu s medailony osobností. Nechybí ani statistické přehledy a výsledky celostátních soutěží a vydané knihy a filmy.

Křest a doprovodné akce odloženy

Vzhledem k aktuální situaci byl odložen dubnový křest, ale i doprovodné akce (prohlídky památníků Jana Palacha a Tomáše Bati a výstava k jubileu ročenky).

Pořiďte si tu svou a rozšiřte svojí sbírku

Ročenku české architektury lze zatím zakoupit pouze přes internetové knihkupectví Kosmas (kupte si tu svou zde). Na prodej v kamenných knihkupectví si, bohužel, musíme ještě chvíli počkat.

A nebo si o ročenku zasoutěžte!

Na instagramovém profilu ARCHITECT+ se můžete zapojit do soutěže o jeden z deseti kusů ročenky české architektury. Jak se zapojit? Stačí sledovat profil ARCHITECT+ a do komentáře k příspěvku o ročence přidat někoho dalšího, kdo by si o knihu měl také zasoutěžit. Soutěž trvá do 30. dubna do 19:00 hodin. 

 

Vydavatel: Prostor – architektura, interiér, design, o. p. s.

Přečtěte si další zajímavé články o architektuře:

Kanceláře roku 2019

Rekonstrukce bytu ve Vysočanech

D1ONE by Konsepti

Byt, který uvidíte jen jednou za život

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU