Soutěž Grant of Colour by Tarkett

Pro studenty, mladé designéry a architekty

První ročník soutěže Grant of Colour právě začal. Jste student, mladý designér či architekt? Přečtěte si o soutěži Grant of Colour.

Nebojte se barev

Společnost Tarkett – globální lídr v oblasti inovativních podlahových řešení, přichází s novou soutěží. Hrajete si rádi s barvami? Rozšiřte své kreativní možnosti se společností Tarkett!

Pro účast v soutěži je třeba navrhnout interiér vzdělávacího prostoru za pomocí produktů Tarkett. V návrhu musí být uplatněny principy psychologie barev ve školství, které jsou dopodrobna popsány v publikaci Colour study (v českém jazyce dostupné zde). Návrh interiéru může být založen na vámi získaných půdorysech (například z vašeho chystaného projektu) anebo lze použít jeden z připravených půdorysů na stránce soutěže.

Do soutěže se můžou hlásit studenti, designéři a architekti mladší 31 let a hlavní výhra činí 1000€. Soutěžní projekty musí být přihlášeny do 31.8.2020

Odborná porota

Vítězné projekty bude vybírat porota. Její vedoucí bude Fabienne Bruyninckx, grafická a průmyslová designérka. Fabienne je lektorkou na několika akademiích designu a přes 25 let vede designový ateliér Bruyninckx Designers v Antverpách, kde se specializuje na výzkum chování, materiálu a barev.

Další členkou je Dorota Sibińska, zakladatelka studia XY, které se zaměřuje na navrhování prostor pro děti. Projekty bude hodnotit i Katarzyna Klimek, architektka ze společnosti Tarkett, která se zabývá výzkumem dopadu interiérového designu na lidské chování.

Přihlaste se na:

Grant of Colour

Přečtěte si další zajímavé články o architektuře:

Kanceláře roku 2019

Rekonstrukce bytu ve Vysočanech

D1ONE by Konsepti

Byt, který uvidíte jen jednou za život

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU