VERMONT Home: místo špičkového interiérového designu

Nechte se hýčkat luxusními materiály a obklopte se neodolatelnou vůní

Partnerský článekVERMONT Home

VERMONT Home je nové místo inspirace a prémiových interiérových značek. Designový boutique s kavárnou v centru Prahy je otevřený nejen architektům, interiérovým designérům, ale samozřejmě všem, pro které je důležitá kvalita bydlení.

Portfolio značek VERMONT Home je postavené na pečlivě vybraných značkách, které vyrábějí doplňky z přírodních materiálů: ze dřeva, kamene nebo třeba skla.

Elegance při stolování

Skleněné karafy na vodu od belgické značky PAVEAU vypadají nádherně a navíc skvěle doplní váš interiér.

Pořiďte si stylové doplňky pro kuchyň a stolování knIndustrie v přírodních designech.

Budiž světlo

Začneme romanticky, protože svíčky jsou nejen praktické, ale také vytváří útulnou atmosféru a přidávají do prostoru úžasný estetický prvek. Jejich jemná vůně ovlivňuje i náladu a emoce. V interiéru svíčky aranžujeme různými způsoby. Dají se umístit na okenní parapet, stůl nebo na poličky. I venkovní prostory lze oživit svíčkami, například na zahradním stolku nebo při večerní party pod širým nebem,” říká Zuzana Struhárová, která VERMONT Home vede.

Odolné outdoorové svíčky MON DADA příjemně voní a obsahují látky s repelentním účinkem proti hmyzu, takže je využijete na terasu, balkón či do pergoly.

Svíčky AINA KARI v unikátních, ručně vyráběných flakonech z muránského skla a mramoru vás nenechají projít bez povšimnutí.

Svíčky od značky Un Soir à l’Opéra jsou založeny na dílech ze světa umění. Pořídit si tak můžete třeba svíčku s názvem Swan Lake, Romeo and Juliet a další.

Pohodlí a luxus na dotek

Přidáním polštářů, dek, závěsů a koberců pozvednete váš interiér na jinou úroveň. Zvolte barvy a vzory, které ladí s ostatním zařízením a vytvořte tak harmonický celek. Pozornost věnujte také kvalitě materiálů, protože měkké a příjemné látky přispívají k dojmu pohodlí a luxusu,” přibližuje Zuzana nabídku textilních značek VERMONT Home.

Turecké osušky By Foutas jsou příjemné a ze stoprocentně recyklované bavlny.

VILLA COMO je malá italská značka, nabízející plédy, deky i dekorativní polštáře, které jsou ručně dekorované.

Vůně květin

Zelené rostliny a květiny do interiéru samozřejmě patří. Ve VERMONT Home nabízíme jak malé květináče, vhodné na okenní parapet, tak obaly na větší pokojové rostliny na podlaze, dekorativní vázy všech velikostí.

Svícny, vázy a designové květníky od nizozemské značky DEKOCANDLE si vás získají na první pohled.

Pocit a vůně domova

Interiérové vůně mají silný vliv na atmosféru v našem domově. Zajímá vás, jak interiérové vůně ovlivňují naše prostředí? Aromaterapie je oblíbenou technikou pro relaxaci a snížení stresu. Esenciální oleje, aroma svíčky nebo difuzéry vytvoří prostředí plné uklidňujících vůní, jako je levandule, bergamot, jasmín nebo šalvěj. Mnoho vůní je inspirovaných přírodou a jsou schopné do interiéru přenést příjemné prvky zvenku. Vůně dřeva, jako je cedr, santal nebo pačuli navodí příjemnou atmosféru. Naopak vůně květin, třeba růže, levandule nebo ylang-ylang pak dodají romantiku a intimitu. “Vůně mají jedinečnou schopnost vyvolávat vzpomínky a emocionální reakce. Určité vůně mohou připomínat výlety do přírody, relaxaci na pláži, vánoční atmosféru nebo dětství,” komentuje Zuzana nabídku vůní v boutique VERMONT Home.

Nepochybujeme, že ELEMENSE vás svou paletou aromatických olejů, vonných tyčinek nebo oblázkových difuzérů nadchne.

Až si přivoníte k difuzérům CULTI, váš svět už nebude jako dřív.

VERMONT Home

Pro více inspirace zveme do prodejny VERMONT Home, kterou najdete přímo v centru Prahy. Můžete si pořídit nejen nádherné dekorace, vůně a další interiérové doplňky, ale také posedět v kavárně, která je její součástí.

U Prašné brány 1, Praha 1 | Po – So 9:00 – 20:00 | Ne 10.00 – 20:00

Foto: archiv VERMONT Home

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU