Ušlechtilý vypínač mědí zdobený

Minimalistické páčkové vypínače

Měděný vypínač kolekce VECTIS. Foto: archiv OBZOR Zlín
Partnerský článekOBZOR

Jednoduše nepřehlédnutelný… přesně takový je každý zařizovací předmět i doplněk v interiéru zdobený osobitým měděným odstínem. A jinak tomu není ani u domovních vypínačů a zásuvek! „Charakteristicky načervenalý nádech mědi v broušené variantě ještě přidává na atraktivitě tenkého hliníkového panelu vypínačů a zásuvek VECTIS a skvěle ladí se všemi barevnými variantami ovládacích páček. Opravdu exkluzivně ale vypadá v kombinaci s páčkami ve zlatém provedení,“ říká Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, která kolekci VECTIS nabízí ve svém sortimentu. Potěchu z měděného vzhledu vypínačů a zásuvek pak dokážou ještě znásobit panely až ve čtyřnásobném vertikálním i horizontálním provedení, které navíc nabízí přelomový způsob montáže – jsou magnetické, a proto je stačí jednoduše nasadit na přístroj a zarovnat do roviny.

Kromě odstínu broušená měď lze vypínače VECTIS pořídit i v broušené variantě dalších kovů – zlato, hliník a titan, a dále v provedení zlatá patina, stříbrná, a matná bílá či černá. Pořídíte je od 1 182 Kč.


OBZOR

Společnost OBZOR Zlín je ryze českou firmou, mezi jejíž hlavní výrobní produkci patří vačkové spínače a domovní vypínače a zásuvky s řadami RETRO, DECENTE a VECTIS. Kvalitu produktů zaručují certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Kromě domovní elektroinstalace společnost vyrábí a distribuuje drobné elektromechanické výrobky, díly pro automobilový průmysl a kovové díly. Dále se zabývá vstřikováním plastů a jinými kooperačními pracemi. V tomto ohledu také poskytuje odborné technické poradenství a služby. Sídlo firmy se spolu s výrobními provozy nachází ve Zlíně a další dva výrobní závody provozuje v Olomouci a Uherském Hradišti.

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU