Pomozme společně Lombardii

Vy, kteří milujete krásnou a rozmanitou Itálii, kde s oblibou trávíte dovolené u moře, na kole či na lyžích. Vy labužníci a cestovatelé, kteří se nemůžete nabažit skvělého italského jídla a vína, starobylých měst a památek – pojďte pomoci s Konsepti.

Více než 70 % výroby a exportu italského nábytku pochází z Lombardie. V postižených městech a vesnicích mezi městy Bergamo a Miláno a zejména v oblasti severně od Milána (Monza a Brianza) najdete stovky malých i větších, ale významných, výrobců tolik obdivovaných nábytkových kousků. Dnes jsou zavřené, provozy utlumeny, téměř každý má v rodině nějaké úmrtí. A situace se bude  obracet a zlepšovat jen pomalu.

Konsepti založili transparentní účet na pomoc provincii Lombardia

Vy, kdo chcete pomoci přímo, využijte transparentního účtu Konsepti zřízeného u ČSOB a.s. Jakákoliv finanční pomoc je vítána. Všechny prostředky budou 100% poukázány na oficiální účet provincie Lombardia – viz www.regione.lombardia.it. Budou použity v rámci systému pomoci nemocným a potřebným, zejména seniorům. Budou použity na zvýšení ochrany ohrožených a především k zajištění a udržení maximálního chodu sociálních a zdravotních služeb.  

Číslo transparentního účtu: 292861717/0300. Aktuální stav účtu zjistíte zde.

Podpořte obnovení výroby v postižených továrnách na nábytek

Pokud objednáte jakékoliv zboží z produkce firem z Lombardie, které nyní čelí uzavření či omezení výroby, v Konsepti odevzdají na transparentní účet pomoci Lombardii (viz výše) 3 % z hodnoty každé takové objednávky. Nevztahuje se na nákupy ve slevě. 

Platí od 26. 3. 2020 minimálně do 30.6.2020. Případně bude prodlouženo.

Konkrétně jde o firmy: Flos, Baxter, B&B Italia, Alias Design, Boffi, Cappellini, Cassina, De Padova, Gervasoni, Kartell, MDF Italia, Paola Lenti, Porro, Unifor. Všechy naše značky z Lombardie najdete na přehledné mapce.

Lombardia Party

Všechny, kteří pomohou, by chtěli Konsepti odměnit. Co nám všem nyní nejvíce chybí, je setkávání s přáteli. Jakmile to situace dovolí, jakmile bude povoleno setkávání většího počtu lidí, rádi by Konsepti všechny podporovatele pozvali na pořádnou party s muzikou, jídlem a pitím z Lombardie. Věřme, že to bude už v létě a že to bude po dlouhých týdnech dobrý mejdan!

Celou akci můžete podpořit také sdílením výzvy na sociálních sítích s hashtagem #AiutoPerLaLombardia

Pro průběžné aktualizace o stavu transparentního účtu sledujte na @Konsepti.

 

 

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU