ARCHITOUR startuje

S Citroenem C5 Aircross Plug-in Hybrid

Zapojili jsme do zásuvky. Nabili. A vyrazili s novým Citroën C5 Aircross Hybrid za moderní architekturou. Říjen bude na stránkách ARCHIZOOM hybridní, elektrický a plný moderní architektury.

Projekty elektrické a šetrné k životnímu prostředí jsme už na ARCHIZOOM představili (například plně elektrickou loď Bella Bohemia). Teď přišel čas vyrazit na cesty. Po dlouhých rozhovorech s Architekty kanceláří jsme společně s týmem Autoportu, největším českým prodejcem značky Citroën, nabili nové SUV Citroën C5 Aircross Hybrid. A vyrazili na ARCHITOUR, ve kterém spojíme to, co nás nejvíc baví: cestování, krásné domy a interiéry a auta.

Řidiči ARCHITOUR

Za volantem nového hybridního SUV se vystřídá nejen tým ARCHIZOOM, ale pomohou nám i další. Například Zuzana, kterou znáte z projektu Doma je doma. Zajímavé reportáže, výlety za moderní architekturou a pak taky zatěžkávací test nového auta. Protože v říjnu bude probíhat i Designblok, největší přehlídka designu široko daleko, navštívíme expozici Exploze ticha (o které jsme psali zde), mluvit budeme s jejím autorem, architektem Markem Deylem a chybět nebude ani zevrubná prohlídka moderní architektury v Líbeznicích.

Novým SUV Citroën C5 Aircross Hybrid autem se můžete svézt i vy. Rezervujte si během října bezplatnou jízdu zde.

SUV C5 Aircross Hybrid

První hybridní model značky Citroën a také „Low Emission Vehicle“. Počínaje rokem 2020 bude Citroën uvádět na trh jeden vůz LEV ročně. Nový SUV C5 Aircross Hybrid představuje multifunkční vůz „dva v jednom“. Umožňuje zákazníkům každodenně ve městě využívat výhody režimu elektrického pohonu (ZEV) a pro delší vzdálenosti výhody spalovacího motoru. Auto pohání kombinace elektrického a spalovacího motoru a propojením obou motorů s elektrifikovanou automatickou převodovkou EAT8.

Nabídka je přizpůsobená všem podmínkám užívání. Díky hybridaci je možné ujet až 50 km bez emisí CO2, dojezd při elektrickém pohonu je přizpůsobený většině každodenních cest, a to i s nejvyšší možnou rychlostí dosahující 135 km/h.

Nový SUV C5 Aircross je vybaven spalovacím motorem PureTech 180 (€6.3) a elektrickým motorem o výkonu 80 kW, propojených s automatickou převodovku EAT8, jež se neustále vyvíjí (optimalizace řazení rychlostních stupňů, doplnění režimu „Brake“ pro zpomalení vozidla, aniž by bylo potřeba sešlapovat brzdový pedál).

Chcete je také? Novým SUV Citroën C5 Aircross Hybrid autem se můžete svézt i vy. Rezervujte si během října bezplatnou jízdu zde.

Více informací na stránkách Autoport.

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se
NAHORU