Post apokalyptická BMW R9T

BMW R9T archizoom

Seznamte se s BMW R9T, na zakázku vyrobenou verzí nového cruiser R18 od BMW. Tahle post moderní kráska vznikla v moskevské dílně Zillers Garage.

Designový model zachovává vnitřní konstrukci R18, ale přichází s přepracovaným vnějším tělem, vyrobeným výhradně z hliníkových dílů. Motorka má relativně uzavřený design, který spojuje všechny jeho prvky, od světlometu, až po koncové světlo, do jedné sjednocené hmoty s nahým kovovým povrchem.

Surové linie

Právě kovový povrch dodává motocyklu syrový a apokalyptický vzhled. Tomu napomáhá i přední hrozivé HID světlo. Zadní světlo je umístěné na posuvné části, která umožňuje přístup k elektronice celé motorky. Přístrojová deska splývá s palivovou nádrží tak, aby displeje nevyčnívaly a zároveň byly pro jezdce jasně viditelné.

Designový unikát

Přesuňte se očima trochu níž a uvidíte původní a neuvěřitelně široký boxer motor R18, který doslova vyčnívá z modifikované karoserie. Karoserie od Zillers Garage dává motorce objem, ale ubírá na výšce podvozku. Tento modernistický kousek je tak spíše sběratelskou raritou než budoucností silnic. Ale kouká se na ní hezky, no ne?

Každý týden články ARCHIZOOM
do Vašeho mailu.
Registrujte se

NAHORU